Kiedyś każdy z nas próbował się odchudzać, niemniej jednak nie u każdego było widać wyniki. Lata ćwiczeń, mogą dać takie rezultaty, jakie byśmy pragnęli, niemniej jednak czasami jest tak że rezultat niepożądany z jakim ludzie się spotykają to zwisająca skóra na brzuchu. Jedynym sposobem na pozbycie się tej skóry jest operacja naciągnięcia skóry, oraz usunięcie zbytecznej ilości. To jest kolejny zabieg chirurgi plastycznej, na jaką piszą się właśnie takie osoby.

Niemniej jednak nie jedynie, również do operacji plastycznych, uznajemy zabieg odsysania tłuszczu – to w każdym calu nieinwazyjna i bezpieczna metoda zamykania nadmiaru tkanki tłuszczowej i cellulitu – więcej na stronie https://www.wrosinski.pl/zabiegi/liposukcja/. Zabieg wykonywany jest przy przeznaczeniu urządzenia, jakie działa w oparciu wykorzystująca współbrzmienie fal dźwiękowych oraz fal ultradźwiękowych. Intensywne fale dźwiękowe nadawane przez głowicę o rosnącym ciśnieniu wywołują mikro eksplozję i powodują szereg pomocnych zmian. Najważniejsze rezultaty zabiegu: rozbijanie komórek tłuszczowych, uaktywnienie działania układu limfatycznego, poprawniejszy drenaż płynów.

Dopełnieniem fal dźwiękowych są ultradźwięki nadawane na skórę przez głowicę Ultrasounds LF, która powoduje rozpuszczenie rozbitych poprzednio tkanek tłuszczowych. Zabieg jest absolutnie bezbolesny i nie potrzebuje hospitalizacji. Aby dostarczył wyczekiwane efekty, tkanka tłuszczowa powinna posiadać grubość co najmniej 2 cm, wobec tego zabiegu nie wykonuje się na twarzy oraz szyi. W wypadku gigantycznej warstwy tłuszczu (otyłości) wymagane jest powtarzanie zabiegów – maksymalnie 10 razy. W rezultacie skóra jest o wiele bardziej napięta, bez cellulitu oraz z wyraźnym ubytkiem komórek tłuszczowych.