Suplementy mają nadzwyczaj różnorodne opinie na rynku medycznym. Jest to połączone z tym że dużo firm farmaceutycznych wyprowadziło je do własnej sprzedaży. Sprawia to szczególną uwagę jakie odżywki są oryginalne. Nieraz należy je potrafić odróżnić albowiem są nie tylko polskie lecz także zagraniczne.

Jak wiele rozmaitych leków, tak i suplementy mają przeciwników oraz sympatyków – więcej o suplementach dla dam na suplementy dla kobiet. Jedna oraz druga grupa wypowiada się na ich temat wszędzie tam gdzie jest to dopuszczalne. Różnica jednak jest taka ze zwolennicy w większości wypadków te suplementy na co dzień i widzą dosadnie ich działanie. Natomiast przeciwnicy zwykle raz spróbowali oraz wielokrotnie są nimi rozczarowani.

Czasami opinie może również zepsuć kompletnie nieprzewidywalny czynnik. Ma prawo to być wykrycie niepożądanego czynnika w zawartości czy zła opinia firmy farmaceutycznej. Te wszystkie detale wpływają na sprzedaż suplementów a co za tym idzie opinie o działaniu. Poza tym dobre traktowanie polega też na stosowaniu się do zaleceń jakie suplement ma.

Producenci suplementów mają aktualnie nie lada wyzwanie żeby sprostać oczekiwaniom klientów. Przede wszystkim powinny trzymać się zasad leczniczych, bo suplementy nie są lekami. Wskutek tego ich produkcja oraz sprzedaż oparta jest na odgórnych zasadach ustanawianych przez komisje medyczne. Istotne są także badania lecznicze tych medykamentów, po to żeby nie wprowadzać konsumentów w błąd. Wszystkie uchybienia są bardzo szybko wychwytywane i to odejmuje pozytywnej opinii tym suplementom