Rodzaje pudełek, które produkuje Opakomar są różne, wobec czego klienci chętnie zdecydowani są na to, by zamówienia realizować dokładnie w takim sklepie, gdyż wiedzą, iż mają sposobność zamawiać takie pudełka ozdobne na prezent, które spełnią ich wymagania. Propozycja sprzedażowa zawiera: pudełka ozdobne – Standard, pudełka ozdobne – Exclusive, pudełka z logo a także pudełka okładkowe z magnesem. Niezależnie od tego, jakie kupujący zamówi pudełka ozdobne na prezent, może oczekiwać, iż zostaną one zrobione bardzo dobrze oraz w niedługim czasie.

Rodzaj opakowania uzależniony jest przede wszystkim od tego, co ma się w nim znaleźć. Opakowania zostały wykonane z mikrofali o gramaturze 385 gr oraz oklejane są barwnym papierem. Mogą mieć ściągane wieko, wstążki albo magnes. Grubość ścianki to około 1,8 do 2 milimetrów, a gramatura ma od 90 do 130 gr. Najmniejsze z zamówień, jakie można złożyć na pudełka ozdobne prezentowe to 50 sztuk.

Pudełka są natychmiastowo przygotowane do wykorzystania i nie ma potrzeby ich składać. Sztywne opakowania ozdobne wyglądają bardzo dobrze i ukazują profesjonalizm marki, która w nie inwestuje. Mogą być oklejane jednokolorową lub wielokolorową okleiną w środku. Wymiary, jakie posiadają opakowania ozdobne na prezent są uwzględnione w asortymencie, ale też można zdecydować się na złożenie zamówienia indywidualnego.

Dodatkowo opakowania ozdobne prezentowe w typie Exclusive są uszlachetnione. Opakowania z logo mogą być zrobione dowolnymi metodami: hot stampingu, sitodruku albo offcetu. Interesująco wyglądają pudełka okładkowe z magnesem. Wskazany producent opakowań ozdobnych dba o to, żeby równocześnie pozostawały ekskluzywne oraz użyteczne.