Zakład kamieniarski GRANMAL oferuje wyspecjalizowane projektowanie płyt nagrobkowych. Propozycja sprzedażowa firmy zawiera: nagrobki w wersji nowoczesnej, nagrobki pojedyncze, nagrobki ekskluzywne, nagrobki podwójne a także rzeźby. Przed zrobieniem, na chwilę przed zrobieniem projektu nagrobki kielce klienci mają ukazaną wizualizację określonego modelu, aby przekonać się, czy wybrany projekt spełnia ich wymagania.

Warto zobaczyć też dorobek z przykładowymi płytami nagrobnymi. W takiej sytuacji można przekonać się, że faktycznie jest to firma, jakiej warto ufać i w jakiej można składać zamówienie, nie obawiając się, iż coś będzie zrobione niepoprawnie.

Z uwagi na niemałe doświadczenie kamieniarzy oraz na to, że w zakładzie działa nowoczesny park maszynowy, umożliwione jest realizowanie wszystkich zleceń, niezależnie od poziomu jego zaawansowania. Jeżeli zaś na początku zamawiający nie wiedzą, na co się decydować, to mogą zrobić użytek ze wskazówek kamieniarzy. GRANMAL znany jest w głównej mierze z tego, iż proponuje autorskie rozwiązania technologiczne.

Ogromny wybór kamieni, z jakich wykonane są nagrobki pozwala na całkowite spersonalizowanie zlecenia. Klienci często decydują się na gustowne nagrobki z elementami rzeźby, gdyż takie wyglądają bardzo reprezentacyjnie. Kamieniarz Szczerba rozpoznawalny jest od kilku lat dokładnie z tego, że nie oferuje jedynie standardowych rozwiązań. Taki producent nagrobków kielce robi wszystko z zachowaniem pełnej dbałości o detale.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY