Tradycyjne nośniki reklamy cały czas trzymają się świetnie, ponieważ są niezbyt drogie, a jednocześnie skuteczne. Jeśli ktoś twierdził, że taka reklama Gdańsk przeminie, to sporo się jednak pomylił, gdyż ta bez przerwy cieszy się zainteresowaniem. W końcu każdy punk usługowy albo sklep potrzebuje czegoś, co sprawi że klienci będą trafiać do niego. Świetnie sprawdzają się w tej roli szyldy Gdańsk, montowane albo nad samym wejściem, albo blisko niego na którejś ze ścian. Ich koszt jest naprawdę nieduży, a są świetną informacją o danej firmie i zapewniają jej rozpoznawalność.

Już nawet najskromniejsze pomysły są dużo lepsze niż ich brak, a tym bardziej jeżeli zastosuje się w projekcie litery 3D. Przez ich użycie całość będzie się bardzo ciekawie prezentować, i dostrzeżona zostanie przez większość przechodzących osób. Zwłaszcza jeśli zastosuje się w nich jakieś dodatkowe oświetlenie, zapewniające odpowiednią widoczność nocną porą. Ciekawą alternatywą dla szyldów są między innymi kasetony reklamowe, w nich także często spotyka się jakieś wewnętrzne oświetlenie.

W reklamie świetnie się sprawdzają różnego rodzaju gazetki reklamowe i ulotki. Te bez problemów może przygotować praktycznie każda drukarnia Gdańsk, a ich koszt w porównaniu ze skutecznością naprawdę będzie niewielki. Zwłaszcza że często klienci dostają w pakiecie również opracowanie projektu oraz nowoczesny druk UV. Można by było wymienić jeszcze kilka innych form reklamy, które także cieszą się dużą popularnością, i świetnie dają sobie radę we współczesnych realiach.