Dla każdego z nas akt miłosny jest ważnym elementem w życiu. Są tacy, jacy seks traktują dosyć mechanicznie, co powoduje, że nie czerpią z tego takiej radości jak osoby podchodzące do niego w sposób dorosły i intymny. Dla dużej grupy mężczyzn seks ma okazję sprawiać pewne problemy w przypadku, kiedy mają komplikacje z osiągnięciem erekcji.

Skutkiem tego też na rynku farmakologicznym jest dostępnych wiele środków, jakie w znaczącym stopniu są w stanie pomóc im w osiągnięciu celu. Do w największym stopniu kultowego leku przystaje lek na potencję bez recepty. Ten kultowy już środek stał się nadrzędnym źródłem farmakologicznej pomocy w osiąganiu „męskości”. Dla wielu również mężczyzn farmaceutyk stanowi najważniejszy czynnik pomagający w prowadzeniu życia seksualnego. Prócz viagry na rynku dostępnych jest jeszcze wiele innych środków, które nie zawsze dają upragniony wynik. Sporo środków chemicznych oraz feromonów też pomagają osiągnąć upragniony wzwód, lecz tylko w wypadku, kiedy mężczyzna jest zdrowy oraz nie braków w strukturze wewnętrznej jak oraz zewnętrznej penisa.

Lek tudzież jest nie tylko „pomocnikiem”, ale odpowiednim lekiem. Jak to bywa nielegalnym biznesie farmakologicznym na rynku pojawia się coraz więcej podrobionych farmaceutyków. Specyficzną ich cechą jest to, iż są kilkukrotnie tańsze aniżeli oryginalne leki. Niestety niższa cena w żadnym razie nie świadczy wysokiej jakości działania, a wprost przeciwnie. Podrobione leki ze względu na domowe warunki produkcji oraz braki we wcześniejszym badaniu są w stanie spowodować trwały uszczerbek na zdrowiu osób, które je spożywają.