Jeśli chcemy właściwie dostosować bieliznę należy zwrócić uwagę na parę bardzo ważnych kwestii. Otóż, każda właściwie kobieta ma miarodajne zastrzeżenia co do własnego wyglądu. Jest to niezwykle drażliwa kwestia, wobec tego trzeba być uważnym przy poruszaniu tego tematu. Wskazówką do sukcesu jest wybranie takiego kompletu bielizny, jaki będzie pasował do figury posiadanej przez kobietę. Taka bielizna powinna cechować się tym, iż przede wszystkim ukryje wszystkie niedoskonałości ciała damy. Bo nie jest ważne, że będzie ciekawa, skoro kobieta będzie czuła się niekomfortowo nosząc ją.

Jeśli kobieta jest posiadaczką drobnego biustu, bez żadnych zahamowań powinno się unikać modeli, jakie mają wybitnie głęboki dekolt i przyciągają wzrok do biustu. W tym przypadku najprzyzwoiciej sprawdzą się fasony posiadające wszytą falbankę albo koronkę. Zasadne też wydają się marszczenia znajdujące się przy dekolcie. Na pewno powiększy to optycznie piersi. Niezwykle atrakcyjne są też staniki push-up, z wbudowanymi w miseczki poduszeczkami.

Mamy do wyboru poduszki okrągłe lub też również spiczaste, w zależności od tego, jaki chcemy uzyskać efekt oraz do jakiego ubrania potrzebujemy – przetestuj hurtownia skarpetek męskich. Która posiadaczka małego biustu nie będzie się z tego napełniać? Jakim sposobem wiadomo każda. Właściwie dobrana bielizna to klucz do sukcesu. Kupując ją trzeba wziąć pod uwagę nasze ewentualne niedoskonałości. Dla kobiet z drobnym biustem wskazane są biustonosze, jakie mają wszytą koronkę czy też falbankę, dzięki czemu da to wrażenie pełniejszych piersi. Jeśli jesteś kobietą, która nie posiada wcięcia w talii, staraj się wybierać modele z wybitnie wyraźnie oddzieloną linię bioder od linii biustu. Ten typ fasonu sprawi, że sylwetka będzie sprawiała wrażenie okrąglejszej oraz uwydatni wcięcie w pasie.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

To ci się spodoba

+ Nie ma żadnych komentarzy

Dodaj swój