Stomatolodzy dla najmłodszych i dla dorosłych świadczą usługi w MCS. Wiedzą oni bardzo dobrze, w jaki sposób poradzić sobie z dziećmi oraz zabiegają o to, aby czuły się one na wizycie komfortowo. Spotkania w MCS nie kojarzą się wobec tego najmłodszym negatywnie. Pacjenci abstrahując od metryki mogą oczekiwać nie tylko na wizyty, lecz także na diagnostykę radiologiczną.

Nowoczesny sprzęt medyczny, w który placówka zainwestowała, powoduje, że chorzy czują się bezpiecznie podczas zabiegów. Opieka dentysty spełnia standardy sanitarno – epidemiologiczne. Zabiegi wykonane są pod znieczuleniem pod okiem wykwalifikowanego anestezjologa. Usługi medyczne zrealizowane są w ramach takich dyscyplin jak: implantologia, stomatologia ogólna, stomatologia dziecięca, chirurgia stomatologiczna i periodontologia, protetyka stomatologiczna, ortodoncja, rentgen i tomografia. Gabinet narkoz a także gabinet higieny też prowadzi doświadczona kadra, budząca zaufanie u chorych.

Decydując się na rtg zęba warszawa centrum mają pewność, iż powzięli dobrą decyzję. Duży zakres usług stomatologicznych sugeruje, że pracują tutaj doświadczeni dentyści, z przeróżnych dyscyplin. To oni do każdego z pacjentów podchodzą indywidualnie, a przed wprowadzeniem konkretnego leczenia zabiegają o to, aby zęby były leczone. Jeżeli wyjdzie na jaw, że pacjent musi być skonsultowany z medykiem z innej specjalizacji, to także o to stomatolodzy z MCS zadbają i o to.

 

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY