Dużo narzeczonych zastanawiając się nad oprawą muzyczną swojego ślubu ma sporo problemów, czy wybrać zespół muzyczny czy DJ-a. Obie te opcje mają swoje zalety i wady, z tego też powodu ostateczny wybór często nie jest łatwy.

Jeśli chodzi o koszty, a one w niejednym przypadku są ogromnie istotne, to zdecydowanie wygrywa tu Dj wodzirej na wesele. Zespoły składają się najczęściej z paru osób a DJ jest sam, tak więc będzie to duża różnica w tym, jak dużo będzie do zapłacenia. Lecz muzycy grają muzykę na żywo, co dla wielu osób ma jednak spore znaczenie.

Jeżeli ślub jest tradycyjnie organizowany, ze starszymi gośćmi, to w wielu przypadkach taka opcja będzie jednak lepsza. Z kolei za DJ-em przemawia brak ograniczeń jeśli chodzi o charakter granej muzyki. Orkiestry zawsze jakieś ograniczenia będą miały, ponieważ nie są one w stanie zagrać wszystkiego co będzie się chciało. W przypadku DJ-ów sytuacja jest zupełnie inna, oni są w stanie zagrać wszystko o co zostaną poproszeni. Poza tym dj na weselu często pełni też rolę wodzireja, który zajmie się tym, żeby gościom nie nudziło się za bardzo przy stołach.

Jak widać więc taka decyzja nie będzie łatwa, i każda młoda para musi ją sama przemyśleć. Jeżeli zdecyduje się na wynajęcie DJ-a, to może takiego znaleźć chociażby w serwisie www.dje-wesele.pl. Poza kontaktami do DJ-ów w serwisie tym można znaleźć dużo przydatnych przy wyborze porad i wskazówek. Warto zaznajomić się z nimi, żeby faktycznie dobrze wybrać i cieszyć się później z doskonałej zabawy.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY