Osoby lubiące pyszną kawę z pewnością bardzo dobrze znają Jura ekspresy. Producent ten cieszy się dużą popularnością wśród miłośników tego niezwykłego napoju, a na swoją pozycję ciężko pracował przez wiele dziesięcioleci. Firma Jura powstała prawie sto lat temu, a dokładnie w roku 1931. Przez całą swoją historię prowadzi wyłącznie produkcję ekspresów do kawy, mając dzięki temu w tej dziedzinie mnóstwo doświadczenia. I doświadczenie to przekłada na każdy swój produkt, czy to będzie niewielki ekspres do domu, czy też potężne urządzenie mające dać sobie radę z całym biurem.

W każdym takim przypadku Ekspres Jura posiada najlepszej jakości komponenty, które zapewniają doskonałą jakość przygotowywanych napojów. Jednym z innowacyjnych pomysłów, które stosuje producent, jest młynek Aroma. Zrobiony ze specjalnej, bardzo mocnej stali świetnie sobie radzi z ziarnami o różnej twardości a dodatkowo regulować w nim można to, jak kawa ma być grubo zmielona.

Ekspres Jura e8 może także zawierać jakieś inne rozwiązania, na przykład takie jak nowatorską jednostkę zaparzającą, specjalny rodzaj filtrów nie wymagający odkamieniania czy też technologię udoskonalonej pianki. Wszystko to sprawia, że każda kawa zrobiona przez ekspres Jura ENA wyśmienicie będzie smakować. Z tych urządzeń powinni być zadowoleni zarówno wielbiciele tradycyjnego smaku, jak również ci, którzy lubią cappuccino lub latte macchiato. Poza dużą ilością funkcji i wysoką niezawodnością ekspresy Jura cechują się też nowoczesną, elegancką stylizacją, wyróżniającą się zdecydowanie pośród konkurencji.