Holowanie samochodów to główna ze standardowych usług, realizowana przez zakład POMOC DROGOWA GOŁĘBIOWSKI. Gwarantujący bezpieczeństwo oraz sprawdzony przewóz pojazdów ma miejsce w licznych okolicznościach, o ile jedynie posiadacz określonego samochodu będzie potrzebować pomocy, kiedy auto ulegnie awarii lub podczas gdy dojdzie do stłuczki komunikacyjnej.

Propozycja usług za każdym razem dostosowana jest do wymagań klienta, jak i w danej sytuacji. Sprzęt, jakim operują pracownicy tania laweta Lublin sprawdza się w przeróżnych okolicznościach. Możliwe jest również skorzystanie z odbywającego się bezgotówkowo holowania auta uszkodzonego, podczas gdy to transport taki opłacany jest przez pakiet ubezpieczeniowy odpowiedzialności cywilnej sprawcy kolizji. Eksperci z POMOC DROGOWA GOŁĘBIOWSKI poinformują pokrzywdzonego o tym, jakie uprawnienia mu będą przysługiwały, a także będą zajmować się w imieniu zleceniodawcę rozmowami z ubezpieczycielem.

W efekcie etap usuwania szkody odbywa się bezstresowo. Kierowca szybko uzyska właściwą pomoc, a pojazd zostanie przewożony, dla przykładowy na miejsce postojowe dla pojazdów po kolizji lub do wybranego warsztatu. W każdym momencie kierowcy, jacy znajdą się w trudnej sytuacji na drodze mogą bezzwłocznie dowiadywać się, co stało się z ich autem a także na tej podstawie zaplanować następne działania. Kiedy wyjdzie na jaw, że możliwe jest kierowanie pojazdem, to nie muszą przejmować się przewozem do zakładu zajmującego się naprawą samochodów.

+Tekst Sponsorowany+

 

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

To ci się spodoba

+ Nie ma żadnych komentarzy

Dodaj swój