W najróżniejszych halach magazynowych czy produkcyjnych, lecz również i wielu budynkach firmowych często są stosowane rozmaite drzwi czy bramy. Są one montowane one zarówno między poszczególnymi pomieszczeniami, jak też i na zewnątrz. Jeżeli z tego typu miejsc będzie się korzystać jedynie raz na jakiś czas, to wtedy mogą być one spokojnie zamykane. Zupełnie inaczej sytuacja się przedstawia, kiedy przechodzić przez nie często będą pracownicy lub jeździć jakieś firmowe pojazdy, na przykład wózki widłowe.

W takich przypadkach otwieranie za każdym razem będzie nie tylko mało wygodne, ale też i kosztowne pod względem czasu. Z kolei nie zawsze się da zostawić drzwi całkiem otwarte lub nawet je całkiem ściągnąć. Pomiędzy miejscami po obu stronach mogą się bowiem pojawić różnice w temperaturach, jak też zapylenie, kurz czy trudne warunki atmosferyczne. W takich sytuacjach można jednak pomyśleć o rozwiązaniu, które stosuje się z powodzeniem od wielu lat w dużej ilości firm.

Mianowicie tu będzie chodziło o kurtyny PCV, zrobione z folii PCV. Dzięki temu, że foliowe paski są różnej grubości i po zawieszeniu zachodzą na siebie, to w skuteczny sposób oddzielają pomieszczenia. Ale jednocześnie bardzo łatwo da się przez nie przejść czy przejechać, a po tym wracają bardzo szybko do pierwotnego kształtu. całkowita szerokość takich pasków wynosić może między kilka a kilkanaście centymetrów, a dostępne są one zarówno bezbarwne, najbardziej obecnie popularne, jak również w dużej ilości kolorów.

+Tekst Sponsorowany+

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

To ci się spodoba

+ Nie ma żadnych komentarzy

Dodaj swój