Odpowiednie zorganizowanie przestrzeni magazynowej wymaga niekiedy użycia drzwi lub bram pomiędzy danymi pomieszczeniami. Niejednokrotnie to będą także oddzielone fragmenty wnętrza, na przykład przeznaczone na przykład na produkcję czy magazyn. W tego typu przypadkach stosowanie klasycznych drzwi może być dość kłopotliwe, ponieważ one posiadają jeden zasadniczy minus.

W każdym przypadku, gdy będzie się chciało przejechać jakimś pojazdem albo przejść, to będzie je trzeba otwierać, a później zamykać. Jeżeli będzie się to odbywało raz na jakiś czas, to jeszcze dużego problemu nie będzie, lecz przy przechodzeniu częściej dużo korzystniej zastanowić się nad innym rozwiązaniem. Świetnie sprawdzą się tu na przykład kurtyny magazynowe. Takie kurtyny wykonywane są z pasków dość grubej folii, i będzie się je wieszać w górnej części otworu. W zależności od budowy mogą być one na stałe przytwierdzone, lub też umieszczone w przesuwnej ramce.

Materiał, z jakiego wykonuje się te elementy, to przeważnie solidna folia PCV w różnych kolorach. Największym zainteresowaniem cały czas się cieszą kurtyny przezroczyste, lecz w sprzedaży dostępnych jest szereg różnych barw. Dużą zaletą takich kurtyn będzie to, że pozwalają one skutecznie oddzielić dwa pomieszczenia czy pomieszczenie od zewnątrz, a równocześnie dają możliwość swobodnego przejścia czy przejechania. Naprawę dobrze chronią one przed zewnętrznymi czynnikami, typu wiatr czy niska temperatura, lecz również ograniczą hałas czy zapylenie.

+Tekst Sponsorowany+

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

To ci się spodoba

+ Nie ma żadnych komentarzy

Dodaj swój