Nowatorskie zabiegi Icoone Laser pozwalające na szybkie pozbywanie się cellulitu wykonywane są w Klinice Urody Mona Lisa. Z ich wykorzystaniem można wzorowo modelować figurę. Podciśnieniowy masaż ciała z zastosowaniem wyspecjalizowanych głowic jakie zawierają miniotwory umożliwia docieranie do nawet ciężkodostępnych miejsc na ciele.

Zasysanie fałdów skórnych jest delikatne, lecz jest bardzo dokładne. Z tego powodu głowice lasera mogą radzić sobie nawet z bardzo zwiotczałą skórą. Nieingerujące w organizm usuwanie tkanki tłuszczowej sprawdzi się też w usuwaniu zbliznowaceń i obrzęków. Wykorzystanie mobilnych głowic z energią światła LED oraz lasera oddziałującego na tkankę tłuszczową wywoła efekt fotochemiczny w tkankach. W rezultacie, może dojść do przyspieszania metabolizmu komórek, jak i do redukcji cellulitu przez pomniejszenie objętości komórek tłuszczowych. Tego typu zabiegi na cellulit Poznań umożliwiają naturalny ich rozkład oraz usunięcie z ciała.

Efekty, jakich można się spodziewać to: poprawa wyglądu oraz elastyczności skóry, poprawa napięcia tkanki skórnej, wyszczuplenie, redukcja cellulitu, polepszenie samopoczucia, uspokojenie, zredukowanie obrzęków a także w wypadku kobiet po urodzeniu dziecka – powrócenie do wcześniejszej figury. Co znaczące, ten zabieg może zostać zrobiony również w wypadku skóry naczyniowej. Masaż z wykorzystaniem Icoone Laser może być też wykonany u osób o dowolnym fototypie tkanki skórnej. Idealne rezultaty można uzyskać po mniej więcej od 10 do piętnastu zabiegów.

 

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY